Volejte Fatra!
(+420) 777 295 505

My a street dance

Na taneční scéně se pohybujeme už 23 let. Na podzim 2015 jsme oslavili dvacet let existence skupiny. Byli jsme rádi, že si vzpomněla řada přátel, sponzorů a podporovatelů... těm všem děkujeme. Nevzpomněl si nikdo oficiální...  ale i na to jsme zvyklí a protože to nemá vliv na rotaci Zeměkoule ... :-) ... tak co.

Patříme ke špičce v našem oboru a nebojíme se to říct.

Stojí za námi mnoho úspěchů nejen soutěžních, ale také společenských.

Mighty Shake ... ať už Zastávka, nebo Znojmo ... je ... 
... taneční skupina plná originálních osobností, originálních nápadů ... 
... zdroj nevšedních tanečních a tanečně-divadelních nápadů ... 
... sbírka skvělých formací, a to nejenom soutěžních, ale i vysloveně artových ... takže si své najde skoro každý ... 
... partner pro vaše eventy, firemní akce, plesy a nejrůznější akce všeho druhu ... 
... dynamický ... 
... flexibilní ... 
... imaginativní ... 
... parta výborných tanečníků a lidiček, které baví to, co dělají ... 
... taneční škola, která učí taneční v kurzech pro mládež tak, jak to bývalo dobrým zvykem, ale přitom se šmrncem moderního a osobního přístupu ... 
... taneční skupina, která to za více než 15 let své existence dotáhla na několik titulů mistrů republiky a celkem tři tituly mistrů světa ... 
... něco, s čím stojí za to spolupracovat a podpořit to ... 
... jsme sví, originální, občas svérázní, určitě netuctoví, špičkoví, tvořiví, ... 
... jsme MIGHTY SHAKE.

Mighty Shake Zastávka je specifickým fenoménem a samorostem. Zárodky taneční skupiny vznikly pod vedením zakladatele Michala Holého již před cca 20 roky, postupně se skupina rozrůstala až do dnešní podoby skupiny a taneční školy s cca 400 členy. Skupina vyrůstala a tvořila vlastní autorské choreografie díky úsilí Michala Holého v malé obci Zastávka, zcela mimo velká města, ve kterých jsou poměrně ideální podmínky pro obdobné skupiny. Důkazem jsou tituly mistrů republiky ve formacích i jednotlivcích, televizní vystoupení i účast v prestižních televizních projektech, jako byl třeba charitativní koncert Srdce pro děti nebo přímý přenos udílení cen E.ON Globe Energy Award.

Toho, že Mighty Shake Zastávka je cosi jiného a výjimečného, si povšimla i produkce prvního ročníku talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v roce 2010. Mighty Shake postoupil přes castingová kola, Velký třesk a semifinále až do velkého televizního finále. Bez nadsázky je možné říci, že formace Matrix, originální Čtení z Bible robotů a finálový Penízek představovaly výjimečný zážitek a vynikaly mezi ostatními účastníky originalitou, svébytným přístupem a zejména kvalitou.

Skupina působí v až neuvěřitelně amatérských podmínkách: nemá žádné vlastní prostory, nemá vlastní zaměstnance, všichni lektoři a choreografové jsou nadšenci. Pracuje díky podpoře vedení obce Zastávka, které poskytuje obecní sál pro práci skupiny. Kvalita, která v těchto podmínkách vzniká, má však špičkovou českou i evropskou, a nyní již i světovou úroveň. Se skromností nám vlastní jen podotýkáme, že jsme několikanásobní mistři České republiky a jsme i trojnásobní Mistři světa ve street dance show formacích.

Baví nás to, žijeme tím, a to je podstatné. Prostě kdo tancuje, ten nezlobí, a proto se slogan KDOTANCUJENEZLOBÍ stal mottem naší práce.

Promlouváme beze slov

Michal Holý

Facebook LikeBox

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Go to top